TurkishEnglishGermany

BİZDEN HABERLER

Dropshiping Hangi Paketi Seçmeliyim

Dropshipping E-ticaret Paketi Seçimi

5000 + Ürün bulunan üstelik her gün yeni ürünlerin eklendiği paketlerimizi sizlerle birlikte amaçları doğrultusunda inceleyelim.

 

1-Xml Bayilik

Eğer bir alt yapınız varsa yazılım ve diğer hizmetleri bizden almak istemiyorsanız xml dosyamızı satın alabilirsiniz.

2-Standart Paket

Tek bir kategoriye yönelik site açacaksanız örneğin Ayakkabı satılacaksa sadece 1 adet kategori seçebilirsiniz.1 adet kategori altında kaç adet alt kategori varsa Bayan terlik,bayan bot,Bayan babet şeklinde devam eden tüm kategori ve ürünleri de almış olursunuz.Tek tip ürün satacak siteler için uygundur.

%40 Kar Oranı

3-PROFESYONEL PAKET

Profesyonel pakette örnek olarak bir İç giyim sitesi açılacaksa bunun yanında Fantazi iç giyim de satmanız elbette cironuzu arttıracaktır.Bu nedenle tercih edilmesi gereken pakettir.3 Ana kategori ve altındaki tüm alt kategorileri seçebilmektesiniz.

%50 Kar Oranı

4-ENTEGRE

Entegre pakette yazılımımızın tüm özellikleri ve tüm yeni güncellemelerin özelliklerini sınırsız olarak kullanabilirsiniz.5000 + Ürün ve belirli periyotlarla her gün arttırılan ürünler devamlı olarak sitenizde güncellenir.

Bu paket giyim üzerine genel marka oluşturmayı düşünen kişiler için harika bir seçenektir.Giyim eşyalarına ihtiyacı olan kişiler ürünleri internette ararlar ancak girmiş oldukları sitede ihtiyaçları dışında beğendikler her türlü giyim eşyalarını almaktadırlar.

Yine aynı zaman da ürün ve kategori seçeneğinin yüksek olması satışınızı kolaylaştıracak kısa zamanda çalışmalarınıza dönüşüm alabilirsiniz.Ürün fazlalığı reklamların çeşitlendirilmesi ve farklı kanallarda kullanılması konusunda da çok işinize yarayacaktır.

%60 Kar Oranı

 

27 Mart 2018 2638 okunma
admin

Bu yazarın açıklaması maalesef yok.

BENZER YAZILAR

Dropshipping Sıkça Sorulan Sorular

Drop hipping Merkezi Si tem Hakkında Sıkça Sorulan Sorular Soru:Dm paketlerinden atın aldıktan onra yazılıma ihtiyacımız var mı Cevap:Xml bayiliği dışında alınan tüm...

Dropshipping Merkezi Sistem Nedir

Drop hipping yaparak e-ticaret ektöründe faliyet gö termek i teyen müşterilerin adece atışa odaklanma ı için yapılmış gelişmiş bir yazılımdır -Ürün toklamak, depo...

Dropshipping nedir nasıl yapılmalı

Drop hipping nedir Her yerde yazanları değil bilmediklerinizi öğrenecek iniz ! Türkiye de tok uz atış tok uz e-ticaret olarak da ifade edilebilen Drop hipping; Ürünleri tek tek alarak...

Dropshipping de örnek firmayız!

Drop hipping yazılımları konu unda Türkiye de tek tam otoma yona ahip firmayız Xml i temlerini geride bırakan yazılımımız Drop hipping yapmak i teyen müşterilerini tüm...