Dropshipping nedir nasıl yapılmalı

Dropshipping nedir nasıl yapılmalı

Her yerde yazanları değil bilmediklerinizi öğreneceksiniz ! Türkiye de stoksuz atış stoksuz e-ticaret olarak da ifade edilebilen Drop shipping; Ürünleri tek tek alarak maliyet oluşturmak ve kendi deponuzda tutmak yerine hali hazırda mevcut olan bir toptancı ile anlaşarak onun deposunu ve ürünlerini pazarlama yöntemidir.

Böylece hem ürün maliyetinden kurtulacak hemde pek çok kalemde personel gideri oluşmayacaktır.Tek gideriniz reklam olacağı için karınızı hesaplaması da çok kolay olacaktır.
Bu iş modelinde mantık e-ticaret girişimcisini satışa yönlendirmek ve onun başka bir şey yapmasına gerek kalmadan sadece pazarlama üzerinde denemeler yapmasını sağlamaktır.
Ülkemizde malesef Dropshipping sistemi bu şekilde işlemiyor.
Yabancı ülkelerde pek çok tam otomasyon dropshipping sistemi varken (shopify -oberlo iş birliği gibi) İsim vermekten çekinmiyoruz çünkü sistemimize çok güveniyoruz.Ülkemizde malesef sadece bir xml dosyası üzerinden dropshipping yapılmaya çalışıyor.
İş bu şekle döndüğünde girişimciye yazılımı işi sende bir sorun çıkarsa sen ilgilen.Sipariş işi sende sitene sipariş gelirse sisteme gir tek tek ürünleri bizim sitemizden sipariş et denilmiş oluyor.
Yukarıda örnek verdiğimiz iki firmanın birleşiminde dahi böyle sadece tedarikçiye sipariş geçme kısmını bir kaç tıka indirgemiş durumdalar ancak dropshipping merkezi sistem yazılımımız da tüm bu işleri sistem otomatik yapar siz sadece gelişmiş yazılım panelinizden gelirinizi kontrol etseniz yeter.
-Binlerce stok tutmazsınız
-Kargo Anlaşmazı gerektirmez
-Eleman çalıştırmazsınız
-Şirket kurmazsınız
-Yazılım bilgisi gerektirmez
-Bankalardan pos almanız gerekmez
-Müşterilerinize teknik destek vermeniz gerekmez
Dms Dropshipping yazılımını aldıktan sonra hiç bir harcama yapmadan sektörde ki yerinizi alırsınız.
Dms Eticarette karşınıza çıkabilecek her türlü engeli önünüzden kaldırır ve otomasyona bağlar.
Sizler sadece girişiminizi tanıtmakla ilgilenirsiniz.