TurkishEnglishGermany

BİZDEN HABERLER

Dropshipping Sıkça Sorulan Sorular

Dropshipping Merkezi Sistem Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Soru:Dms paketlerinden satın aldıktan sonra yazılıma ihtiyacımız var mı ?

Cevap:Xml bayiliği dışında alınan tüm paketlerde yazılım otomasyon sistemleri bizden.Ek hiç bir yazılım yada hizmete ihtiyaç duymazsınız.

Soru: Dms ile ne kadar kazanabiliriz ?

Cevap: Paketlerimizde kar oranlarımız belirtilmektedir.Günde 10 kargo çıkıp 1500 tl ciro yapsanız karınız 750 tl ise ve siz entegre paket kullanıyorsanız 750 tl in %60 sizin günlük alacağınız ödeme.

Soru: Neden dms paketlerini tercih etmeliyim?

Cevap: İçerisinde ürün, kargo, stok, sipariş entegrasyonları olmayan ama olmazsa e-ticaret yapamayacağınız sade bir yazılımı buradakinin iki katı fiyatına almak yerine elbette dms.

Soru: Sitem ne zaman hazır olur?

Paketinizi satın aldıktan ve domaininizi tarafımıza ilettikten 1 gün sonra siteniz kapıda ödeme kredi kartı ile ödeme sistemleriyle tam olarak satışa hazır hale gelir.

Soru: Paket seçimi sonrası yıllık ödeme ?

Aldığınız paketin yarı değerini yıllık olarak ödersiniz.

Soru: Müşterilerim sitemde nasıl ödeme yapabilecekler ?

Sizin sitenizden ürün almak isteyen müşteriler.Kredi kartına 9 taksit , kapıda ödeme, havale seçeneklerinden faydalanabilirler.

Soru: Sitemde satmak için ürün almak zorundamıyım ?

Hayır dms size binlerce ürünü sunar.Onların depo kargolama sevkiyat güncelleme gibi işlemlerini kendileri halletmektedir.

Soru: Sistemi iade edebilir miyim ?

27 Kasım 2014 PERŞEMBE tarihli Resmi Gazete’de yayımlanan MESAFELİ SÖZLEŞMELER YÖNETMELİĞİ Madde 15 uyarınca “Malın tesliminden sonra ambalaj, bant, mühür, paket gibi koruyucu unsurları açılmış olması halinde maddi ortamda sunulan kitap, dijital içerik ve bilgisayar sarf malzemelerine ilişkin sözleşmelere” uygulanan cayma hakkı istisnası kapsamında, bu yazılım için yapılan ödemenin hiçbir koşulda iadesi yoktur. Yazılımı satın alanlar, bu şartı peşinen kabul etmiş sayılır:

Ancak sitelerinizi bir başkasına satabilir ve devir edebilirsiniz.

 

28 Mart 2018 2446 okunma
admin

Bu yazarın açıklaması maalesef yok.

BENZER YAZILAR

Dropshiping Hangi Paketi Seçmeliyim

Drop hipping E-ticaret Paketi Seçimi 5000 + Ürün bulunan ü telik her gün yeni ürünlerin eklendiği paketlerimizi izlerle birlikte amaçları doğrultu unda inceleyelim &nb p; 1-Xml...

Dropshipping Merkezi Sistem Nedir

Drop hipping yaparak e-ticaret ektöründe faliyet gö termek i teyen müşterilerin adece atışa odaklanma ı için yapılmış gelişmiş bir yazılımdır -Ürün toklamak, depo...

Dropshipping nedir nasıl yapılmalı

Drop hipping nedir Her yerde yazanları değil bilmediklerinizi öğrenecek iniz ! Türkiye de tok uz atış tok uz e-ticaret olarak da ifade edilebilen Drop hipping; Ürünleri tek tek alarak...